فروش و خدمات پرینترهای سه بعدی در ایران

پرینتر سه بعدی XPrinter
فروش و خدمات پرینترهای سه بعدی در ایران

پرینتر سه بعدی XPrinter از جمله برترین شرکت های حال حاضر ایران است که در زمینه فروش پرینترهای سه بعدی فعالیت کرده و همواره محصولاتی با کیفیت و با گارانتی را در اختیار هموطنان مان قرار داده است.

  • ۰
  • ۰

یکی از کابردهای عجیب پرینتر سه بعدی تهیه تندیس بسیار معروف و با ارزش جایزه اسکار بهترین فیلم است که به برنده آن اعطا می شود و این جایزه توسط همین دستگاه طراحی می گردد. اگر قصد داری با نحوه طراحی مجسمه اسکار با پرینتر سه بعدی آشنا شوید، توصیه می کنیم که وبلاگ فروش و خدمات پرینترهای سه بعدی را دنبال کنید. در حین فراهم‌آوردن درآمد جشن سالانه راه کار پرینت سه بعدی، بد نیست نگاهی به پی این تکنیک در یکی از مشهورترین فستیوال‌های فیلم کرانه ها و انفس بیندازیم.

نحوه طراحی مجسمه اسکار با پرینتر سه بعدی

مراسم اعطای جوایز سالانه اسکار آمریکا که توسط «آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک» به بهترین آثار صنعت سینمای جهان اهدا می‌شود. مراسم اسکار یکی از شاخص‌ترین مراسم‌های اهدای جوایز در آفاق است و هر ساله در اضافه از ۱۰۰۰ کشور کرانه ها و انفس به‌ صورت زنده توزیع می‌شود. به حفظه انتخاب دوباره اصغر فرهادی به عنوان یکی از برندگان اسکار، کم ارزش دیدیم راجع نقش پرینتر سه بعدی در  فرآیند تولید جوایز اسکار توضیحات بیشتری دهیم.

هشتاد و نهمین مراسم آکادمی اسکار در سال ۲۰۱۷، شامل ۳۰۷۲ جایزه به منتخبن در قسمت قطعه هنری و فنی اهدا گردید. از اولیه مراسم اسکار که در سال ۱۹۲۹ برگزار گردیده است، این آکادمی همواره اهتمام کرده تا طراحی و روش برگزاری مراسم در همان سبک و سیاق سنتی و پرشکوه خویشتن باقی بماند، البته به استثنای زمان شغب جهانی دوم که تمامی جوایز در شکل بافتار ساختمان اسکلت بنیاد گچی اهدا شدند.


سپس مدل ساخته شده از تندیس اسکار با مستورسازی سرامیکی احاطه شده و بعد از قرار گرفتن در حرارت بالای 1600 درجه فارنهایت ذوب میشود. اکنون تندیس سرامیکی آماده ریختن برنز مذاب میباشد و باید صبر کرد تا پس از ریخته گری این نظام سامانه سرد شود. پس از سرد شدن، سرامیک جوانب تندیس را می شکنند تا تندیس از مرکز و انتها حقیقت موضوع آن بیرون آید. این دم این هدیه کهن مرحله جلا را سپری کرده و پس از پرداخت و آبکاری زخرف آماده حضور در مراسم اسکار می شود!

ک تیم از کارشناسان، مدل تهیه شده از جنس شمع را در یک پوسته ی سرامیکی قرار داده و تا دمای 1600 درجه ی فارنهایت گرما دادند. حرارت موم را ازبین برده و یک تندیسه از نقش پیکر تندیس ی اسکار بر جای گذاشت. مفرغ مایه با دمایی برابر با 1800 درجه فارنهایت قالب گیری شد. پس از سرد شدن با یک لایه از طلای 24 بافتوت آبکاری و منعکس کننده ی برق طلای ناب شد.

نحوه طراحی مجسمه اسکار با پرینتر سه بعدی

پرینت سه بعدی اسکار طولانی شده بود.نتیجه ی این باز سازی ظریف یک تن سان با قد 13.5 اینچ و وزن 8.5 پوند بود. حال پس از پایان کار و بهترین استفاده از پرینت سه بعدی تنها کاری که مانده بود الحاق کردن پلاک های حکاکی شده ی برندگان اسکار بود. و یکی از اعتبار: ها این است: ” اصغر فرهادی، فیلم معروف و زیبای فروشنده...
  • ۹۶/۰۶/۲۹
  • حسین مقصودلو