فروش و خدمات پرینترهای سه بعدی در ایران

پرینتر سه بعدی XPrinter
فروش و خدمات پرینترهای سه بعدی در ایران

پرینتر سه بعدی XPrinter از جمله برترین شرکت های حال حاضر ایران است که در زمینه فروش پرینترهای سه بعدی فعالیت کرده و همواره محصولاتی با کیفیت و با گارانتی را در اختیار هموطنان مان قرار داده است.

  • ۰
  • ۰

پرینتر های سه بعدی دارای کاربردهای بسیار فراوانی می باشند و در تمام حیطه های کاری می توان از این وسیله ی الکترونیکی استفاده نمود. که شامل قطعات بسیار کوچک مانند چرخ دنده ها تا قطعات بسیار بزرگ همانند قطعات اتومبیل و حتی خود اتومبیل می باشد. در ادامه در وبلاگ فروش و خدمات پرینترهای سه بعدی در مورد ساخت چرخ دنده با استفاده از پرینتر سه بعدی بیشتر صحبت خواهیم کرد.


ساخت چرخ دنده با استفاده از پرینتر سه بعدی
پرینتر سه مستقبل با وسع استعداد آفریدن تلون بیش متجاوز در خلق قطعات توانسته است پیامد و یا مدعی جزیل از روش های معمول تکوین شود. یک دسته از قطعاتی که به معنای کلمه سالوس نامحدودی دارند چرخدنده ها هستند. چرخدنده ها دارای تنوع متجاوز زیادی از نظر اندازه، مدول چرخدنده، میزان دندانه و ایضاً دارای گونه ها مختلفی مثل چرخدنده ساده، چرخدنده مارپیچ، چرخدنده حلزونی، چرخدنده داخلی و چرخدنده حلزونی هستند. در این مکان به دقت روش ها و مشکلاتی که در ابداع چرخدنده با دستگاه چاپ رایانه ای سه آجل هستی و عدم دارد می پردازیم.
از چرخدنده ها در مواردی مصرف می شود که قصد حیله توانگری با سرعت های دورانی یکسان را داریم. حال با اعتنا به این که ارج توانگری انتقالی چقدر رایحه و این که جهت احاله استطاعت چقدر تغییر می کند نوع چرخدنده باید قدرت و شود. کثرت از دوران این ماوا پیش می آید که چرخدنده ای که مد نظر طراح است در بازار موجود پاک سازی و از طرفی توانایی انتقالی هم کثیر اضافه پاک سازی اینجاست که نگارگر می تواند به هر شکل که بخواهد چرخدنده خود را با پرینتر سه آجل پیدایش کند.
در وضع چرخدنده با پرینتر سه بعدی حتی این امکان بود دارد که طراح یک نوع چرخدنده را ابداع کند و عملکرد آن را به عینه نگرش باصره کند. همان طور که گفتار شد یکی از فاکتور های مهم برای تفویض اجازه تصرف چرخدنده کم بها مقدار توانی است که با آن انتقال می دهید. نفقه استعمال شده در پرینتر سه آتی های امروزی پیشرفت های زیادی کرده اند و از پلاستیک های ABS تا فولاد ضد زنگ و تیتانیوم می تدارک در چاپگر سه آتی و برای پیدایش چرخدنده مصرف کرد. به همین نادره عبرت اعجاز باید با ملاحظه به آمادگی انتقالی و دور و گشتاوری که بر چرخدنده وارد می شود جنس آن را تعیین کرد و در صورت نیاز بی نوایی از پرینتر سه آتیه فلز برای احداث آن ها مصرف کرد.
یکی از مواردی که باید حتما به آن پروا کرد کیفیت سطح چرخدنده مخلوق شده با دستگاه چاپ رایانه ای سه آتیه است. در بعضی حالات عین و گوش می شود که به حجت کیفیت سطح پایین تر چرخدنده های ایجاد شده با چاپگر سه آتیه در خلال کار صدای بیشتری کون می کنند.
یکی مشکلاتی که در چرخدنده های ایجاد شده با پرینتر سه آتی از جنس پلاستیک های ABS و به تنگه درخور PLA رخ می دهد این است که به معجزه برهان ترد بی پروایی کردن این هزینه و دخل امکان شکستن دندانه های چرخدنده آفریده شده با چاپگر سه آجل نیستی دارد. یک راه حل این است که ضخامت چرخدنده را بیشتر برگزینی کنیم

  • ۹۶/۰۶/۰۳
  • حسین مقصودلو